0
0
0
s2smodern

W ramach wydarzenia przeprowadzone zostaną warsztaty z termowizji-termografii związane z użytkowaniem kamer termowizyjnych. Szkolenie odbędzie się na zestawie, który Państwo wybraliście i otrzymacie na własność. Wiemy, że uczestnicy wydarzenia są ekspertami w swoich dziedzinach i posiadają różny poziom wiedzy dotyczącej fizyki, elektroniki, statystyki i biegłości w obsłudze komputerów. W związku z tym dostosowaliśmy program szkolenia tak, aby każda z osób biorąca udział w warsztatach poradziła sobie ze zgłębianiem tematyki oraz rejestrowaniem pomiarów na otrzymanym sprzęcie. Na prośbę uczestników poprzedniej edycji przygotowaliśmy program tak iż najpierw jest prezentacja a następnie wykonanie ćwiczeń. Również przygotowaliśmy robocze obiekty do badań.

Program warsztatów:

  • Przystępny wstęp do technik pomiarowych w termowizji (termografii).
  • Przygotowanie i uruchomienie zestawu pomiarowego.
  • Termoregulacja i przygotowanie obiektu.
  • Kontrola parametrów otoczenia.
  • Wykonywanie pomiarów, badań - praca własna z zestawem pomiarowym.
  • Obróbka danych graficzna i statystyczna, wybór i instalacja programów.
  • Warsztat badań naukowych i technicznych.


Wymagania

Prosimy jedynie o przyniesienie własnych laptopów, które będą przydatne podczas ćwiczeń dotyczących samodzielnej obróbki zdjęć oraz wykonywania statystyki. Niezbędne oprogramowanie zostanie przekazane uczestnikom podczas trwania wydarzenia. Dodatkowo dla uczestników mamy do dyspozycji dwie niezależne sieci internetowe.

Certyfikat uczestnictwa i ukończenia szkolenia

Po zakończeniu szkolenia zostaną wręczone certyfikaty uczestnictwa, potwierdzające ukończenie szkolenia z zakresu termografii. Również pod koniec wydarzenia uczestnikom zostaną rozdane formularze z pytaniami sprawdzającymi wiedzę nabytą na konferencji i warsztatach. Przekazujemy również prezentacje.

Czas trwania

Warsztaty rozpoczynają się lunchem serwowanym bezpośrednio po konferencji (na którą serdecznie zapraszamy). Po oficjalnym zakończeniu mamy możliwość indywidualnych konsultacji. Możliwość jest również konsultacji z prowadzącymi po zakończeniu konferencji.

Jesteśmy przekonani, że warsztaty w połączeniu z konferencją, która wskaże na możliwości termowizji oraz zainspiruje do prowadzenia badań, pozwolą na osiągnięcie wysokiego poziomu zadowolenia uczestników, którzy polecą nas dalej.

 

Zapraszamy do rejestracji

bo ilość miejsc na warsztatach ograniczona.

Liczy się kolejność zgłoszeń

0
0
0
s2smodern